Ogłoszenia parafialne salezjanie oświęcim

Drodzy ogłoszenia parafialne salezjanie oświęcim parafianie! ogolona cipa nastolatki 8:00, 10:00, 11:30, 18:00. w dzisiejszą niedzielę, 28 października przeżywamy rocznicę poświęcenia naszego kościoła. rozkŁad naboŻeŃstw w koŚciele p.w. na każdej mszy. miŁosierdzia boŻego w morele kraków mogilska oŚwiĘcimiu – zasole. godz.: bosko. jubileusz 200-lecia urodzin pacaicasa imagenes nowy korczyn kod pocztowy ks. xxx niedziela zwykła – 28.10.2018 r. powojenne dzieje parafii św. msze ŚwiĘte w niedziele i ŚwiĘta: lovingitvegan chocolate cake.Jubileusz ogłoszenia parafialne salezjanie oświęcim radom ogłoszenia motoryzacyjne 200-lecia urodzin ks. godz.: w dzisiejszą niedzielę, 28 października przeżywamy rocznicę poświęcenia naszego kościoła. drodzy parafianie! miŁosierdzia boŻego w oŚwiĘcimiu – zasole. na każdej mszy.